lahtiolekuajad &
kontakt

E–R 9:00–20:00

L–P 10:00–18:00

 

Aadress

Vääna 7-5, 1. trepikoda,
II korrus, 11612 Tallinn

Image Alt
Saame tuttavaks!

Meie särasilmad

Särasilmne juuksur
Kaiu Reinsberg

Olen õnnelikult üheks neist, kelle karjäär ja hobi käivad juba aastaid käsikäes. Minu kliendid oma eriliste lugudega inspireerivad ja hoiavad minus sädet, mis innustab. Loominguvabadus ja rõõm kliendi silmis tuletab ikka ja jälle meelde, et olen õigel teel ja kannustab rõõmustama kliente aina rohkem.

Iluteenuste särasilm
Kadri Kolk

Armastus oma töö vastu, mis annab mulle võimaluse pakkuda kliendile vaid parimat, paneb mind ennast tundma veelgi parema ja õnnelikumana. Alati parimat püüdes olen aastate jooksul omandanud oskuslike töövõtete kõrval ka kogemuse tunnetada, mida klient vajab. Oma kliendile pakun lõõgastavat hoolitsust ja võimalust aeg maha võtta, olla hetkes. Minu eesmärk valitud teel on arendada ennast oma klientide kaudu. Just nemad veenavad mind, et sellel, mida teen, on tähtsust ja eriline põhjus.

Särasilmne juuksur
Helen Kann

Iga päev on minu jaoks kordumatu ja eriline. Vaheldus ja imelised kliendid teevad mind alati rõõmsaks ja ma naudin nendega vestlemist. Usun, et siiralt ja vastutulelikult kliendiga suheldes leian ka parima tee nende soovide täitmiseks, olgu klient 2- või 95-aastane. Juuksurina näen, et olen keegi, kes avab kliendi jaoks ukse eneseväljenduse maailma. Seda teen parima meelega.

Särasilmne jumestaja
Mariko Kolk

Olen jumestaja, kellele meeldib rõhutada klientide isikupära ja loomulikkust. Pean jumestamise juures oluliseks, et inimene jääks endaks. Meigi kandmine ei tohiks tekitada võõristust, pigem peaks see andma enesekindlust esile tuua oma ilu ja eripära, olgu tegu pildistamise, sünnipäeva või ballile minekuga. Samuti naudin lookbook´ide pildistamisi, sest koostöö erinevate fotograafide, stilistide ja videograafidega on olnud suurepärane ja inspireeriv kogemus. Aja broneerimiseks helista telefonil 508 9975.

Särasilmne küünetehnik
Merily Martin

Täiuslikkuse poole püüdlemine oma töös on mulle loomuomane. Küünetehnika kunstis enda jätkuv täiendamine annab mulle kindlustunde. Kliendile parima ja temale sobivaima teenuse pakkumine loob minus rahulolu. Tahan näha, et kliendi silmad säraksid ja ta tunneks ennast imeliselt. Samuti soovin oma kliendi panna tundma nii nagu ta oleks oma elu täht, kes särab kõige kaunimalt.

Särasilmne juuksur
Sirli Remmel

Olen oma töö suur entusiast. Minu töö annab mulle võimaluse olla uuenduslik, seltskondlik ja kohusetundlik. Samuti tekitab see minus õndsa tunde. Olen südamega oma töö juures ja see teeb mind alati rõõmsamaks. Kliendile soovin pakkuda kogemust, mis oleks rohkem kui lihtsalt juukselõikus. Olen õnnelik ja tänulik oma valiku üle elus.

Särasilmne juuksur
Marilis Lill

Pean lugu lihtsusest ja loomulikust ilust. Värvimistöödes meeldib kasutada pigem pehmeid toone, mille juurde püüan luua võimalikult lihtsasti hooldatava lõikuse. Parima tulemuse saavutamiseks selgitan välja kliendi harjumused ja soovid ning annan endast kõik, et ta end salongis mõnusalt tunneks. Suurima tänutunde minule annab rahulolev klient.

Särasilmne kosmeetik
Laura-Maria Jõgi

Olen kohusetundlik noor neiu, kes ei karda uusi väljakutseid. Leian, et mul on veel palju õppida, aga vaid nii saan püüelda paremuse poole. Enda kliendiga olles soovin alati anda endast kõik, et pakkuda kliendile kogemust, mida meeldivad hoolitsused endas kannavad. Tunnen end mugavalt, kui saan kasutada enda töös kvaliteetseid brände, sest tean, et klient on mind usaldanud. Samuti soovin enda kliendiga teha koostööd, et saavutada imeline tulemus.