lahtiolekuajad &
kontakt

E–R 9:00–20:00

L–P 10:00–18:00

 

Aadress

Vääna 7-5, 1. trepikoda,
II korrus, 11612 Tallinn

Image Alt
Saame tuttavaks!

Meie särasilmad

Särasilmne juuksur
Kaiu Loide

Olen õnnelikult üheks neist, kelle karjäär ja hobi käivad juba aastaid käsikäes. Minu kliendid oma eriliste lugudega inspireerivad ja hoiavad minus sädet, mis innustab. Loominguvabadus ja rõõm kliendi silmis tuletab ikka ja jälle meelde, et olen õigel teel ja kannustab rõõmustama kliente aina rohkem.

Iluteenuste särasilm
Kadri Kolk

Armastus oma töö vastu, mis annab mulle võimaluse pakkuda kliendile vaid parimat, paneb mind ennast tundma veelgi parema ja õnnelikumana. Alati parimat püüdes olen aastate jooksul omandanud oskuslike töövõtete kõrval ka kogemuse tunnetada, mida klient vajab. Oma kliendile pakun lõõgastavat hoolitsust ja võimalust aeg maha võtta, olla hetkes. Minu eesmärk valitud teel on arendada ennast oma klientide kaudu. Just nemad veenavad mind, et sellel, mida teen, on tähtsust ja eriline põhjus.

Särasilmne juuksur
Helen Kann

Iga päev on minu jaoks kordumatu ja eriline. Vaheldus ja imelised kliendid teevad mind alati rõõmsaks ja ma naudin nendega vestlemist. Usun, et siiralt ja vastutulelikult kliendiga suheldes leian ka parima tee nende soovide täitmiseks, olgu klient 2- või 95-aastane. Juuksurina näen, et olen keegi, kes avab kliendi jaoks ukse eneseväljenduse maailma. Seda teen parima meelega.

Särasilmne juuksur
Marilis Lill

Pean lugu lihtsusest ja loomulikust ilust. Värvimistöödes meeldib kasutada pigem pehmeid toone, mille juurde püüan luua võimalikult lihtsasti hooldatava lõikuse. Parima tulemuse saavutamiseks selgitan välja kliendi harjumused ja soovid ning annan endast kõik, et ta end salongis mõnusalt tunneks. Suurima tänutunde minule annab rahulolev klient.

Särasilmne juuksur
Greete Oja

Soovin aidata ning mõelda kaasa asjadele, mis minu ümber aset leiavad ja kuhu arengusse saaksin ka mina panuse anda. Mulle meeldivad inimesed, sest leiame alati viisi üksteise päeva veidi paremaks teha, olgu seda läbi lõbu, naeru või tarkuse. Peale juuksuriks olemise leian rõõmu ka maailmas seiklemisest. Minu jaoks teeb nii reisimine kui juuksuriks olemine elu väljakutseterikkaks, vahest sellepärast olengi enda ellu just need kaks valinud.

Särasilmne kosmeetik
Elen Treikelder

Juba lapsena teadsin, kelleks suurena saada tahan. Äge, et unistused täituvad! Tänaseks olen juba 19 aastat iluvaldkonnas toimetanud ja nautinud iga hetke sellest. Õnnelikuks teeb mind see, et saan näha kliente minemas rõõmsamalt, kui nad enne tulles olid. Saan öelda, et tööst on saanud minu lemmik hobi!

Särasilmne jumestaja
Mariko Kolk

Olen jumestaja, kellele meeldib rõhutada klientide isikupära ja loomulikkust. Pean jumestamise juures oluliseks, et inimene jääks endaks. Meigi kandmine ei tohiks tekitada võõristust, pigem peaks see andma enesekindlust esile tuua oma ilu ja eripära, olgu tegu pildistamise, sünnipäeva või ballile minekuga. Samuti naudin lookbook´ide pildistamisi, sest koostöö erinevate fotograafide, stilistide ja videograafidega on olnud suurepärane ja inspireeriv kogemus. Aja broneerimiseks helista telefonil 508 9975.

Särasilmne juuksur
Madli Allikas

Eneseväljendust, loovust ja vabadust olen elus alati otsinud. Juba 5-aastaselt unistasin, et juuksurina leian need kolm ja tänaseks nii ongi. Lisaks juuksuritööle töötan veel joogaõpetajana, sealt tuleb kaasa ausus, siirus ja empaatia. Ka juuksurina ei karda kasutada läbi südame tulevat ausust. Südamest tean, et naistega tegelemine on minu teekond ükskõik, mis ette võtan ja üldine eesmärk on teha nii, et oleks parem olla. Kui on parem olla, siis me oleme ka paremad inimesed ja läbi selle, kes teab - äkki teeme veel kellegi teise päeva paremaks. Nii see vägev doominoefekt saagu ka läbi säravate juuste.
Ma tõesti soovin sulle parima tulemuse anda ning olen selleks alati pühendunud ja valmis õppima. Oodatud on minu juurde nii naised kui ka tüdrukud. Eriliselt väga naudin tööd blondidega, alati meeldinud just need natuke raskemad tegemised, aga armastan ka vaheldust lõikuste ja igasuguste muude vahvate värvimiste ja hoolduste näol. Tutvu ka minu tehtud töödega instagramis @juuksurmadli

Särasilmne kosmeetik
Kätlyn Rätsnik

Oma töös naudin tulemusi, mis toovad klientidele rõõmu ja panevaid neid tundma paremini, pakkudes aega iseendale oma igapäeva elus. Pean oluliseks puhtust ja korrektsust ning meeldiva atmosfääri loomist oma töös. Armastan seda mida teen. Parim tunne on pakkuda klientidele ilu ja näha neid salongist lahkumas veel ilusamana ja õnnelikuna. Olen ilusalongis töödanud juba väga noorest saati, alustades administraatorina, vahepeal seiklesin maailmas ringi ning siis lõpetasin kosmeetika kooli, senini töödanud kosmeetikuna.
Olen õrn ja pean oluliseks ka kliendiga omavahelist sidet, et töö saaks mööduda ilma pingeteta ja ebamugavuseta. Olen abivalmis ja kuulan alati pôhjalikult inimesi ja nende soove.

Särasilmne juuksur
Kadri Popilenkov

Ilumaailm on minu jaoks väga paeluv ja väiksest peale olen olnud pigem girly girl, kellele meeldib kõik, mis on ilus ja naiselik. Ometigi olen mitmeid aastaid tegutsenud hoopiski majandusvaldkonnas, mis on mind inimesena palju kasvatanud. Seejuures olen aga otsinud võimalusi tulla ka oma karjääris iluteemade juurde ja juuksurina töötamine on minu jaoks selleks ideaalne variant.
Ma ei ole suur ekstreemsuste fänn, seega meeldib mulle juuksuritöös luua pigem pehmeid ja naturaalseid tulemusi, mis toovad kliendi loomuliku ilu veelgi enam esile. Armastan inimeste kuulamist, nende soovidega arvestamist ja sellele vastava tulemuse loomist. Tunnen juuksurina väga suurt vastutust ja tänutunnet, kui inimene usaldab oma juuksed minu hoolde. Olen avastanud, et seda enam tekib minus nii siiras rõõm ja rahulolu sellest, kui klient on minu töö tulemusel oma juustega rahul ja õnnelik. See on tohutult motiveeriv ning annab veel ja veel kindlust, et see on just see rada, mida soovin käia ja selle juures üha juurde õppida, ennast arendada ja oma oskusi täiendada. Loodan, et meie rajad sellel teekonnal ristuvad 😊